Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD

iyi kalite 358 Güvenlik Çiti satış için
Biz Hangtong 5years ile işbirliği, anti tırmanış çit, 3D çit çok satın, ekibi profesyonel, biz onunla iyi ilişkiler tutmak

—— Bay Paul

Hangtong şirket bize ürünler üzerinde iyi bir izlenim vermek, Çin'de çit bir çok satın almak, onun şirketin ürünleri kalitesi diğerlerinden daha iyidir

—— Bay David

Ben sohbet şimdi

HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD

1 2 3
HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD
Factory Canton Fair Powder Coating

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : HT-ÇİT
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 10,000,000-15,000,,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 60% - 70%
Factory Established: 1998
ANPING COUNTY HANGTONG WIREMESH CO tasarımı, tel örgü ürünleri için araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Firmamız 1996 yılında, yaklaşık 20 yıldır, HANGTONG tel örgü sektöründe ünlü marka oldu kurdu. Sürekli olarak teknoloji ve yönetim anlayışının yönetimine bağlı olarak, bu alandaki kılavuzu takip ederiz.

Ana Ürünler:

Güvenlik Çit serisi: Ekspres yolda eskrim, Demiryolu hatları, Havaalanı çiti, Spor alanı,

İzolasyon çit, Bahçe çiti, Palisade çit, Preslenmiş mızraklı çit, Yüksek güvenlikli çitler,

Dikenli tel serisi: Kendir teli, Elektroforetik boya tıraş teli, Dikenli tel, Elektroforetik boya dikenli tel.

Geçici çit serisi: Avustralya standart geçici çit, Kanada standart geçici çit, Zincir bağlantı geçici çit, Yüzme geçici çit, Geçici bariyer vb.

Hasır serisi: Zincir halkası, Altıgen hasır, Gabion, hasır hasır, Paslanmaz hasır Çit çit serisi: Cattel

panel, koyun çitleri, at çitleri, vb.

Tel serisi: Sıcak daldırma galvanizli tel, Galvanizli tel, Tavlı tel, Kesme tel vb.

Avantajımız:

A. Biz gelişmiş sistem yönetimi sistemi, ISO9001 var: 2008 ve CE belgelendirme yönetimi müşterilerimizin ürünlerinin en kaliteli memnun olabilir.

B. Firmamızın mükemmel ekipman var: gelişmiş elektroforetik boya üretim hattı, anti-korozif, sıcak daldırma PVC kaplı hat, zeka büyük ölçekli kaynaklı tel örgü makine için otomatik püskürtme kaplama hattı, çit sonrası yapmak için otomatik soğuk şekillendirme plaka makinesi ve ayrıca bükme makinesi var , temiz pas için bilyalı kumlama makinesi, çit aksesuarları her türlü Enjeksiyon plastik makine ve tel örgü makinesi yapma diğer tür.

C. Hammadde olarak hepimiz meşhur şirket olan Steel'den SHOUGANG, BAOSTEEL'den sipariş veriyoruz. AKZONOBEL ve DuPont'tan toz, NIPPON'dan elektroforetik boya. Bu güvenilirlik materyali için kaliteli ürünlerimizi temin etmek için.

D. Tam olarak tel çapını ve galvanizli kalitesini kontrol edebilen, çizgi tel, galvanizli şube fabrikamız var.

E. Firmamız 10'un üst düzey mühendisine sahiptir. Ürünlerimizde Ar-Ge ve tasarım için yeterince kabiliyete sahibiz. Bu durumda rehberimizi bu endüstride tutuyoruz.

F. 100'den fazla mükemmel personel ekibi var. En kaliteli ürünlerimizi ve en iyi hizmeti sağlamak için.

Yeni teknoloji:

Mühendisler ekibimiz son yıllarda tel örgü ürünlerinde elektroforetik boya yeni teknolojisini araştırdı. Geleneksel olarak tel örgü sanayi tabanında ilk önce daldırma galvanizli daldırma uygulaması. Ve patenti aldı (No.ZL201220274870.4), Kesme bölümündeki pas problemi çözüldü. Bu teknoloji, tel örgü endüstrisinde dönüm noktası imkânına sahiptir.

Hangtong insanlar her yeni müşteri için büyük çabalar sarf ediyor ve asla eski bir arkadaşı 10 yıldan fazla sürpriz yapmıyorlar. Güven her zaman ilk işbirliğinden başlar ve ilk hizmetten sonra da tatmin olur. Saygılarımızla, kalite ve karşılıklı yarar, sonsuza kadar kooperatif ayak taşıdır. Hangtong halkı, daha parlak bir gelecek için daha fazla çaba gösterecek.

İletişim bilgileri
HANGTONG WIRE MESH CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Mr Charles Li

Tel: 86-13831891313

Faks: 86-318-7529613

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)